Mikołajkowa akcja charytatywna 2018

Mikołajkowa akcja charytatywna 2018

6 grudnia 2018 roku po raz XI braliśmy udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej. W tym roku firma Iglotex jak zawsze wraz z zaprzyjaźnionymi wolontariuszami wydziału Prewencji Policji w Gdańsku oraz Fundacją Kropelka Energii, pomogła Świętemu Mikołajowi przygotować i dostarczyć specjalne upominki potrzebującym dzieciom. Przygotowanych zostały paczki z prezentami, które zostały wręczone dzieciom hospitalizowanym w gdańskiej akademii medycznej oraz przebywającymi w pomorskich hospicjach i Domu Samotnej Matki w Matemblewie. Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny mogliśmy pomóc uszczęśliwić najmłodszych, tak ciężko doświadczonych przez los. Składamy również gorące podziękowania ludziom dobrego serca, którzy z wielkim zapałem i entuzjazmem przyczyniają się każdego roku do organizacji tej wspaniałej akcji.

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. mazowieckie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019
Marka Proste Historie wznowiła kampanię reklamową, w której Natalia Kukulska prezentuje nietuzinkowe sposoby na zachęcenie najmłodszych do częstszego jedzenia posiłków z warzywami!
3 stycznia 2019
Również i w tym roku mogliśmy pomogliśmy świętemu Mikołajowi! Tradycyjnie 6 grudnia 2018 r. Iglotex i policjanci z Gdańska wzięli udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej. 
11 grudnia 2018