"Orzeł Pomorski 2018" dla Grupy Iglotex

W dniu 15 listopada 2018 r. w gościnnych progach Dworu Artusa w Gdańsku odbyła się jubileuszowa XV Gala Orłów Pomorskich. Podczas niej Grupa Kapitałowa Iglotex oraz pozostali laureaci, otrzymali z rąk organizatorów i patronów konkursu efektowne statuetki Orłów. W imieniu naszej firmy nagrodę odebrał Prezes Zarządu GK Iglotex - Maciej Włodarczyk. Wyróżnienia wręczono w sumie 12 firmom i przedsiębiorcom. Plebiscyt "Orzeł Pomorski" przebiegający pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego ma długą tradycję i na stałe wpisał się w kalendarz znaczących, prestiżowych wydarzeń społecznych na Pomorzu. Doceniani są przedsiębiorcy aktywni, kreatywni, pomysłowi i przebojowi. Tacy, którzy stanowią siłę i energię, niosą pozytywne przemiany i dzięki którym województwo pomorskie rozwija się dynamicznie i zapewnia atrakcyjną i przyjemną przestrzeń do życia. Serdecznie dziękujemy gremium konkursowemu za uznanie i uhonorowanie naszej pracy tą znamienitą nagrodą!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka
region:
woj. lubuskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Od teraz w ofercie naszej marki Proste Historie - absolutnie nowe pizze typu "fresh", wypiekane w tradycyjnym piecu kamiennym...
14 lutego 2019
Na rynku pojawiły się pierwsze frytki i talarki ziemniaczane marki Proste Historie z licencjonowanym znakiem Przekreślonego Kłosa, dedykowanym produktom bezglutenowym!
5 lutego 2019
Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019