"Orzeł Pomorski 2018" dla Grupy Iglotex

W dniu 15 listopada 2018 r. w gościnnych progach Dworu Artusa w Gdańsku odbyła się jubileuszowa XV Gala Orłów Pomorskich. Podczas niej Grupa Kapitałowa Iglotex oraz pozostali laureaci, otrzymali z rąk organizatorów i patronów konkursu efektowne statuetki Orłów. W imieniu naszej firmy nagrodę odebrał Prezes Zarządu GK Iglotex - Maciej Włodarczyk. Wyróżnienia wręczono w sumie 12 firmom i przedsiębiorcom. Plebiscyt "Orzeł Pomorski" przebiegający pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego ma długą tradycję i na stałe wpisał się w kalendarz znaczących, prestiżowych wydarzeń społecznych na Pomorzu. Doceniani są przedsiębiorcy aktywni, kreatywni, pomysłowi i przebojowi. Tacy, którzy stanowią siłę i energię, niosą pozytywne przemiany i dzięki którym województwo pomorskie rozwija się dynamicznie i zapewnia atrakcyjną i przyjemną przestrzeń do życia. Serdecznie dziękujemy gremium konkursowemu za uznanie i uhonorowanie naszej pracy tą znamienitą nagrodą!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. mazowieckie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019
Marka Proste Historie wznowiła kampanię reklamową, w której Natalia Kukulska prezentuje nietuzinkowe sposoby na zachęcenie najmłodszych do częstszego jedzenia posiłków z warzywami!
3 stycznia 2019
Również i w tym roku mogliśmy pomogliśmy świętemu Mikołajowi! Tradycyjnie 6 grudnia 2018 r. Iglotex i policjanci z Gdańska wzięli udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej. 
11 grudnia 2018