Pierogi z mięsem Proste Historie "Hitem Handlu 2018"

Pierogi z mięsem Proste Historie

Z wielką radością informujemy, iż "Pierogi z mięsem" 450 g Proste Historie zostały uhonorowane nagrodą "Hit Handlu 2018"! Nagroda została przyznana naszej marce detalicznej w plebiscycie magazynu branżowego "Handel", w kategorii "Mrożone dania gotowe mączne".

Zwycięskie marki wytypowali detaliści – czytelnicy czasopisma „Handel”, wskazując w ankiecie telefonicznej produkty najchętniej kupowane przez klientów oraz zapewniające wysokie obroty i marże. Swoje "Hity" rynkowe dla najlepiej rozwijających się i perspektywnicznych marek, przyznała także redakcja magazynu. Ceremonia rozdania nagród w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie, jak co roku zgromadziła liczną grupę przedstawicieli branży FMCG. W imieniu marki Proste Historie nagrodę odebrał Marek Rogoża - Dyrektor ds. Marketingu Grupy Kapitałowej Iglotex. Gratulujemy organizatorom wspaniałej inicjatywy oraz imprezy.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim osobom, które poprzez głosowanie doceniły po raz kolejny nasz produkt!

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. dolnośląskie
dział:
Logistyka
region:
woj. zachodniopomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. lubelskie
dział:
Logistyka
region:
woj. świętokrzyskie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Marka Proste Historie została wyróżniona w badaniu „ ULUBIONA MARKA POLAKÓW/ POLEK 2019”.
29 kwietnia 2019
Iglotex SA był jednym ze sponsorów 36. Biegu Szpęgawskiego AQ Wiring Systems.
12 kwietnia 2019
Z radością informujemy, że ruszyły zapisy na Iglotex XII Bieg Czterech Jezior. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 6 lipca 2019 roku w Skórczu. Wzorem lat ubiegłych przeprowadzimy następujące konkurencje...
22 marca 2019