Pizza z Pieca Kamiennego - nowa kategoria i nowe produkty od marki Proste Historie

Pizza z Pieca Kamiennego - nowa kategoria i nowe produkty od marki Proste Historie

Z wielką dumą i zadowoleniem, przedstawiamy nowość - PIZZE Z PIECA KAMIENNEGO Proste Historie. Produkty tej nowej kategorii chłodzonej w ofercie naszej marki konsumenckiej, charakteryzują się idealnie wypieczonym spodem w piecu kamiennym, cienkim i chrupiącym ciastem na zakwasie pszennym oraz sosem na bazie passaty pomidorowej (z przetartych pomidorów), na oliwie z oliwek. Cztery unikalne rodzaje Pizzy z Pieca Kamiennego Proste Historie, to także wysokiej jakości składniki, skomponowane według prostej i "czystej" receptury (bez zbędnych i szkodliwych dodatków):

Pizza z szynką własnego wyrobu i pieczarkami 320 g

Pizza z mozzarellą i cheddarem 300 g

Pizza z soczystą wieprzowiną i jalapeno 320 g

Pizza z kurczakiem i bazyliowym pesto 315 g

 

Więcej informacji na stronie: www.prostehistorie.com.pl

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. warmińsko-mazurskie
dział:
Logistyka
region:
woj. lubuskie
dział:
Logistyka

Aktualności

Od teraz w ofercie naszej marki Proste Historie - absolutnie nowe pizze typu "fresh", wypiekane w tradycyjnym piecu kamiennym...
14 lutego 2019
Na rynku pojawiły się pierwsze frytki i talarki ziemniaczane marki Proste Historie z licencjonowanym znakiem Przekreślonego Kłosa, dedykowanym produktom bezglutenowym!
5 lutego 2019
Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019