Produkcja pizzy w programie TVP 2

Produkcja pizzy w programie TVP 2

Zakład produkcyjny w Skórczu planem zdjęciowym programu "Zakupy pod kontrolą" emitowanego w TVP 2. Dzięki wizycie ekipy realizatorskiej programu, jego widzowie mieli okazję do bliższego zapoznania się z procesem produkcyjnym PIZZY MROŻONEJ dla jednego z naszych klientów sieciowych. Przewodnikiem po wszystkich etapach produkcji pizzy była Mirosława Podszucka, Dyrektor Zakładu Produkcyjnego w Skórczu. Zapraszamy do obejrzenia odcinka na stronie: 

https://vod.tvp.pl/video/zakupy-pod-kontrola,14102018-1935,39143201

Galeria

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. mazowieckie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019
Marka Proste Historie wznowiła kampanię reklamową, w której Natalia Kukulska prezentuje nietuzinkowe sposoby na zachęcenie najmłodszych do częstszego jedzenia posiłków z warzywami!
3 stycznia 2019
Również i w tym roku mogliśmy pomogliśmy świętemu Mikołajowi! Tradycyjnie 6 grudnia 2018 r. Iglotex i policjanci z Gdańska wzięli udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej. 
11 grudnia 2018