Proste Historie wznawiają "Misję warzywa"

Proste Historie wznawiają

Od początku Nowego Roku w TV można ponownie zobaczyć spot reklamowy marki Proste Historie, którego bohaterką jest znana i lubiana piosenkarka - Natalia Kukulska. Gwiazda jest wybitnie utalentowana nie tylko muzycznie, ale także kulinarnie. Dzięki jej nietuzinkowym pomysłom na przygotowanie i podanie posiłków dzieciom, tajemnicza zabawa o kryptonimie "Misja warzywa", zakończyła się w jej domu pełnym sukcesem.

Zachęcamy do obejrzenia spotu video i odwiedzenia strony internetowej kampanii: 
www.prostehistorie.com.pl/misja-warzywa/

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Produkcja
region:
woj. kujawsko-pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. pomorskie
dział:
Logistyka
region:
woj. mazowieckie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Jeszcze więcej radości jedzenia, za tę samą cenę! Od teraz, do wyczerpania zapasów: Brokuły, Zupa kalafiorowa z koperkiem, Pierogi z mięsem, Pierogi ruskie oraz Pyzy z mięsem...
14 stycznia 2019
Marka Proste Historie wznowiła kampanię reklamową, w której Natalia Kukulska prezentuje nietuzinkowe sposoby na zachęcenie najmłodszych do częstszego jedzenia posiłków z warzywami!
3 stycznia 2019
Również i w tym roku mogliśmy pomogliśmy świętemu Mikołajowi! Tradycyjnie 6 grudnia 2018 r. Iglotex i policjanci z Gdańska wzięli udział w Mikołajkowej Akcji Charytatywnej. 
11 grudnia 2018