XV Dorszowe Żniwa 2018

XV Dorszowe Żniwa 2018

7 lipca 2018, w Centrum Sportu i Rekreacji Zielona Brama w Przywidzu, odbyła się jubileuszowa XV edycja Dorszowych Żniw, czyli Mistrzostw Polski w Potrawach z Ryb Morskich. Jednym ze sponsorów tej fantastycznej imprezy kulinarnej była marka Iglotex Professional. Do udziału w mistrzostwach zakwalifikowało się osiem drużyn kucharskich, reprezentujących prestiżowe restauracje z całej Polski. Uczestnicy oraz Goście mistrzostw mieli ponadto okazję do osobistych konsultacji z przedstawicielami firm partnerskich, w tym Iglotex, którzy przez cały dzień kibicowali uczestnikom. Szczegółową relację z mistrzostw można zobaczyć na stronie: http://www.kucharze.pl/xv-dorszowe-zniwa-2018/ oraz w specjalnej relacji video: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Kucharzy.Polskich/videos/1879282982148330/

Kariera

Grupa Kapitałowa Iglotex to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Potencjał naszych pracowników przekłada się na rozwój firmy.

Polityka personalna

Najnowsze oferty pracy

region:
woj. małopolskie
dział:
Sprzedaż
region:
woj. małopolskie
dział:
Logistyka
region:
woj. śląskie
dział:
Logistyka
region:
woj. śląskie
dział:
Sprzedaż

Aktualności

Zakład produkcyjny w Skórczu planem zdjęciowym programu "Zakupy pod kontrolą" emitowanego w TVP 2.
15 października 2018
"Pierogi z mięsem" Proste Historie hitowym produktem polskiego rynku handlu detalicznego.
27 września 2018
Jednym ze sponsorów tej imprezy sportowej, która odbyła się w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. nad malowniczym jeziorem Głuche, była nasza firma.
16 sierpnia 2018