Export Manager (Skórcz)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Skórcz
Dział
Exportu

Zadania na stanowisku:

  • realizacja planów sprzedaży,
  • zawieranie kontraktów handlowych,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy,
  • kreowanie rynków współpracy,
  • budowanie oraz promocję marki na rynkach zagranicznych.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej),
  • masz praktyczną znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w tym Excel,
  • wykazujesz się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i hiszpańskiego (znajomość tych dwóch języków jest warunkiem koniecznym),
  • masz wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (preferowane kierunku: Zarządzanie, Ekonomia),
  • jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną oraz posiadasz umiejętność pracy w zespole.

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.