Pracownik Produkcji (Tarnów)

Region
woj. małopolskie
Miejsce pracy
Tarnów
Dział
Produkcja

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Tarnowie

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie z wieloletnią tradycją,
  • bezpłatne posiłki regeneracyjne oraz odzież roboczą,
  • premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów m.in. prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie in.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie stanowiska pracy na początku zmiany,
  • obsługa urządzeń oraz wykonywanie czynności produkcyjnych.

Poszukujemy osoby:

  • dyspozycyjnej do podjęcia pracy zmianowej,
  • posiadającej książeczkę do celów sanitarno–epidemiologicznych (lub gotowej do jej wykonania),
  • pracowitej i sumiennej.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wykształcenie kierunkowe:  kucharz/piekarz.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Spółka zatrudniająca: : Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz