Kupiec Operacyjny (Gdynia)

Region
woj. pomorskie
Miejsce pracy
Gdynia
Dział
Zakupów

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na stanowisku:

  • zakup i utrzymanie dostępności mięsa w regionie Południe,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem wewnętrznym i dostawcami,
  • zarządzanie celami sprzedaży, marżą, zapasami zgodnie z budżetem,
  • bieżące negocjacje cen,
  • bieżący monitoring stanów magazynowych w zakresie zakupów towarów handlowych, współpraca z działem Łańcucha Dostaw,
  • stałe monitorowanie i aktualizacja operacyjnej bazy danych o produktach,
  • współpraca z Działem Księgowości przy składaniu reklamacji cenowych i egzekwowaniu faktur korygujących,
  • współpraca z Działem Marketingu w ramach koordynacji promocji.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kupca w branży spożywczej – konieczne,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziany kierunek: Zarządzanie/Ekonomia/Handel,
  • znasz techniki negocjacji i wykorzystujesz je w rozmowach handlowych,
  • znasz język angielski w stopniu komunikacyjnym,
  • obsługujesz MS Office, zwłaszcza Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • masz umiejętności analityczne,
  • znasz programy BI, AX (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.