Specjalista ds. Marketingu eksportowego

Region
woj. Cała Polska
Miejsce pracy
Cała Polska
Dział
MARKETINGU

Zadania na stanowisku:

  • budowanie świadomości i wizerunku marek na rynkach zagranicznych,
  • opracowanie materiałów marketingowych dla rynków zagranicznych
  • współpraca z obszarem exportu w zakresie rozwoju i wsparcia sprzedaży,
  • budowanie i implementacja strategii komunikacji marek i produktów w social mediach,
  • współpraca z dystrybutorami na terenie Europy w zakresie wsparcia sprzedaży.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w dziale marketing/digital marketing/trade marketingu,
  • znasz najnowsze trendy i sprawnie działasz w social mediach.
  • masz doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i rozliczaniu akcji trade marketingowych,
  • biegle znasz język angielski w mowie i piśmie,
  • masz doświadczanie przy współpracy z zewnętrznymi podmiotami marketingowymi,
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek marketing),

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej i silnej marce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • kompleksowy program wdrożeniowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom, których dane dotyczą, przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.